Неділя, 17.02.2019, 19:44

Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайта

Головна » Файли » Накази директора

Про підсумки Тижня охорони праці
01.02.2015, 20:13

З метою контролю та аналізу стану  охорони праці в закладі, організації роботи з охорони праці,  пожежної безпеки, електробезпеки на відповідному рівні та на виконання наказу МОН від 2001 року № 563 (зі змінами) та згідно наказу закладу «Про проведення тижня охорони праці» від  22 жовтня 2014 року №123 .

Під час проведення тижня комісія працювала згідно пану заходів.

Комісія призначена наказом, перевірила документацію всіх керівників структурних підрозділів, наявність інструкцій з охорони праці, безпеки життєдіяльність, стану охорони праці в кабінетах підвищеної небезпеки, спортивного залу, навчальних класів, харчоблоку, пральні, котельних приміщень.

При перевірці комісією було виявлено як позитивні моменти роботи так і недоліки. Виходячи із підсумків роботи

 

НАКАЗУЮ

 

   1.   Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Пасхал Г.П.

      взяти під строгий щомісячний контроль проведення класними керівниками бесід з профілактики травматизму та захворювання на грип.

  2.   Вихователям продовженого дня провести  годину спілкування бесіди з учнями з питань безпеки на водних об’єктах, роз’яснення правил поведінки на льоду та методику надання невідкладної допомоги потерпілим в тому числі першої долікарської.

  3. Відповідальному за електрогосподарство Марченко В.І. перевірити усі електророзетки та пристрої. Скласти графік перевірки стану станціонарного обладнання, й електропроводки робочого освітлення, випробування та вимірювання опору ізоляції. В навчальному корпусі в електрощитовій  в шафі ЩС-1 поновити  знаки безпеки відповідного зразка.

 4.  Відповідальному за теплове господарство Головку С.А. скласти та затвердити директором школи графік обходів тепловикористовуючого обладнання і системи опалення в період опалювального сезону 2014/2015 роки.  

 5.  Фахівцю з охорони праці Сиволап Н.С. провести захід для працівників школи щодо вимог на водних об’єктах населених пунктів району де визначено найбільш небезпечні ділянки для рибальства у зимовий період року.

  1. Контроль за даним наказом залишаю за собою.

 

Директор школи                                                                    К. Ковальська

Категорія: Накази директора | Додав: ЗДНМР
Переглядів: 1150 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: