Вівторок, 18.06.2019, 07:57

Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайта

Головна » Статті » Інформація для педагогів

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"

Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок" (далі - Конкурс) оголошується і проводится експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за інформаційно-методичної підтримки департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі; сприяння формуванню громадянської позиції та
соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.
2. Організація Конкурсу
2.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах протягом лютого-березня 2015 року серед п'яти вікових категорій:
• учні 1-4 класів - колективний проект дитячої ілюстрованої казки;
• учні 5-9 класів - творчий проект (стаття в газету, буклет, плакат, створення електронного порталу, сайту, презентація з використанням інформаційно-комунікаційних технологій тощо);
• учні 10-12 класів - твір-ессе.

2.2. Роботи на Конкурс направляються на розгляд експертної комісії конкурсу не пізніше 20 березня 2015 року за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Калініна, 36 з приміткою "Всеукраїнській конкурс "Моральний вчинок" із зазначенням вікової категорії.
2.3. Організація проведення Конкурсу передбачає три етапи:
• І етап — лютий 2015 року у навчальних закладах, за підсумками якого визначається по одному переможцю в кожній віковій категорії. Даний етап може супроводжуватись організацією та проведенням місячника правової освіти, протягом якого відбуваються акції, зустрічі з юристами, представниками правоохоронних органів та соціальних служб, диспути, інтелектуальні ігри, конференції за темами: "Взаємодія моралі і права", "Роль морально-етичних цінностей у суспільстві", , "Формування
морально-етичних цінностей у сучасній сім'ї", тощо.  

II етап до 20 березня 2015 у районах та містах обласного підпорядкування, за результатами якого визначаються по три переможці у кожній віковій категорії;

III етап - з 20 до 30 березня 2015 в області, де визначаються по три переможці у кожній віковій категорії.
2.4. Для організації та проведення Конкурсу на рівні району, міста утворюються організаційний комітет та експертна комісія, до складу яких входять фахівці освіти, культури, мистецтва, представники органів виконавчої влади, правоохоронних органів, батьківської громадськості.
2.5. Після розгляду робіт членами експертної комісії визначаються по три переможці у кожній віковій категорії.

3. Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на Конкурс 

3.1. Учасники мають право на власний розсуд обирати тему творчої роботи відповідно до загальної теми Конкурсу.
3.2. До творчої роботи додається закритий конверт, у якому містяться дані про автора, клас (групу) (прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, повна поштова домашня адреса, телефон та адреса навчального закладу, клас (група); прізвище, ім’я, по-батькові вчителя (викладача, наукового керівника), який підготував учасника, клас (групу) до Конкурсу).
3.3. Вимоги до творчих робіт:
3.3.1. У роботі повинно бути чітко прописаний вік дітей.
3.3.2. Творчі роботи повинні розкривати загальну тему Конкурсу на основі огляду літератури та інших джерел, виявляти творчі здібності; особисте ставлення до змісту роботи.
3.3.3. Плакати повинні мати зображення з обов’язковим текстовим поясненням і можуть бути виконані різними художніми техніками та матеріалами. Розмір-формат плакату АЗ (270x420).
3.3.4. Конкурсні роботи повинні бути представлені державною мовою, в друкованому варіанті шрифтом - Times New Roman, розмір 14 через 1,5 інтервали; творчі роботи в електронному вигляді повинні мати письмову анотацію (не більше 1 друкованої сторінки).
3.3.5. Конкурсні роботи учасникам не повертаються.

Категорія: Інформація для педагогів | Додав: ЗДНМР (09.02.2015)
Переглядів: 470 | Теги: Моральний вчинок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: