Вівторок, 18.06.2019, 08:00

Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайта

Головна » Статті » Інформація для педагогів

Про другий етап конкурсного відбору підручників для 4-их і 7-их класів

Нагадуємо, що з 02.03.2015 року розпочався другий етап конкурсного відбору підручників для 4-их і 7-их класів.

У період з 02.03.2015 року по 20.03.2015 року на порталі репозитарія навчального контенту (ua.lokando.com) за Ваш вибір змагатимуться близько  220 оригінал-макетів конкурсних підручників. Учителі можуть передивлятися та завантажувати скорочені варіанти оригінал-макетів підручників (60 сторінок і зміст) без будь-яких перешкод і реєстрації на порталі.

Починаючи з 03.03.2015 року, для зареєстрованих учителів наданий доступ до захищених повних версій підручників, згрупованих за номінаціями. Ці версії можуть бути встановлені на вчительських комп’ютерах, а також завантажені школою.

Участь педагогів у відборі нових підручників є важливим кроком до підвищення якості української освіти та виховання конкурентоспроможної української молоді в європейському освітньому просторі.

На сторінці «КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ» репозитарія ви знайдете всю необхідну інформацію, а також відео, що демонструє, як знайти і переглянути запропоновані для відбору підручники.

Просимо взяти на контроль питання ретельного вивчення кожним учителем змісту поданих електронних підручників з кожного предмета та їх вибору по одному із кожної категорії. Якщо в навчальному закладі кількість    4-тих або 7-их класів більше одного, то вчителі кожного навчального предмета можуть за потреби обирати різні підручники для кожного класу. Інформацію про результати відбору підручників учителями має подавати навчальний заклад у відповідності до Положення про конкурс.

За перебігом відбору підручників можна стежити на сторінці порталу «КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ», веб-сайтах МОН України та Інституту модернізації змісту освіти.

Детальна інформація оприлюднена на сайті Міністерства освіти і науки України за посиланнями http://www.mon.gov.ua/ua/news/44946-zvernennya та http://www.ua.lokando.com.

Повідомлення підготовлене за матеріалами офіційного сайту МОН України (http://www.mon.gov.ua/ua/news/44946-zvernennya).

Категорія: Інформація для педагогів | Додав: ЗДНМР (16.03.2015)
Переглядів: 248 | Теги: конкурс, репозитарій, Підручники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: